اخبار برگزیده

به پیچ خطرناک نزدیک می شویم!!!

شنیده شده که موزائیک های استفاده شده در سطح خیابان های شهر از یکی از استان های همجوار خریداری شده درصورتیکه شهرداری دارای کارگاه موزائیک سازی هست و عقل حکم می کنه که در شرایط بحران مالی موجود ، شهرداری از ظرفیت های خودش استفاده کنه و از بار هزینه های اضافی کم کنه.

برنامه های پرسر و صدا با هزینه های نامشخص رو هم به مشکلات مالی شهرداری اضافه کنیم. پروژه های عمرانی که به نظر میرسه بسیاری از اونها بر اساس اولویت بندی نبوده و صف پیمانکاران طلبکار و نیز مطالبات زحمت کشان این مجموعه که خودش داستانی شده. 

خب با این اوصاف خبرهای و نقیضی هم از تغییرات در رأس این مجموعه شنیده میشه و میشه اینجور عنوان کرد که افزایش بدهی ها به پیمانکاران و شرکت ها و کارکنان داره سنگین و سنگین تر میشه و از طرفی داریم به شش ماهه دوم سال نزدیک میشیم ، این یعنی با رسیدن به ماههای پایانی سال جاری ، شهرداری بایستی با توجه به کاهش درآمدهای ناشی از کاهش مجوزهای ساخت و ساز در پائیز و زمستان و نیز پرداخت بخشی از مطالبات پیمانکاران و شرکت های طرف قرارداد و نیز پرداخت معوقات و عیدی کارکنان در پایان سال و نیز آماده شهر برای ورود مسافران نوروزی و نیز آمادگی برای حوادث غیرمترقبه در ماههای پایانی سال همچون برف سالهای گذشته و نیز آمادگی جهت انتخابات پیشرو در سال آینده که استارت اون از اواخر امسال زده میشه و از همه مهمتر تعهدات معوقه به یکی از پیمانکاران که براساس درخواست شورای تأمین شهرستان می بایست تا آخر سال بدهی های شهرداری به ایشان تسویه بشه و در غیر اینصورت فرد طلبکار می تونه دوباره کلیه حسابهای شهرداری رو ببنده و ...

این یعنی در پایان سال حوادث نگران کننده ای در راهه و در اون زمان تمام این مشکلات جمع میشه روی دوش شهر و مردم این شهر و معلوم نیست که شهردار فعلی اصلا اون زمان باشه یا نه .

این مطلب رو از این جهت نوشتم که روزهای پایانی امسال و آغازین سال آینده پیچ خطرناکیه و در اون شرایط حساس می تونه خطرساز بشه پس انتظار میره که شورای محترم شهر و کلیه مسئولین شهرستان به مسایل فوق الذکر عنایتی داشته باشن و نکنه که با پشت گوش انداختن و بی تفاوتی ، در پایان سال گره بزرگی درست کنن کهی از پس اون بر نیآد . امیدوارم که با تدبیر و مدیریت صحیح از حوادث ناخوشایند در پایان سال و روزهای مانده به انتخابات جلوگیری بعمل بیاد.


به پیچ خطرناک نزدیک می شویم!!!

به پیچ خطرناک نزدیک می شویم!!!

به پیچ خطرناک نزدیک می شویم!!!

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها